Gülsüm Elkhatroushi Kimdir Modacı Kapanmayı Nasıl Seçti

yorumsuz
15.799

Gülsüm Elkhatroushi Kimdir
Gülsüm Elkhatroushi Kimdir Modacı Kapanmayı Nasıl Seçti Gülsüm Elkhatroushi Kapanmayı Neden Tercih Ettiğini Kapalı Resimleri Bursa’da Nun Dergisi’nin düzenlediği alışveriş festivaline katılan ünlü muhafazakar modacı Gülsüm Elkhatroushi, eskiden açık olduğunu ve kapandıktan sonra yaşadığı süreci anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı.

Gülsüm Elkhatroushi Resim 1
Umreye giderken uçakta kapandığını söyleyen ünlü modacı Gülsüm Elkhatroushi, “Çok ağlayarak kapandım. Çevrem farklı. Annem açık, kardeşlerim açık. Herkes ‘Sakın çarşaflara girme, sakın onlara dalma, kızım gençsin yaşlanınca yaparsın’ diye telkinlerde bulunuyorlardı. Eşim kapanmamı çok isterdi. Ama baskı yapmazdı. Umre’ye giderken uçakta karar verdim kapandım. Sosyal paylaşım sitelerindeki açık tüm resimlerimi Umre’ye giderken sildim. Umre’de 15 gün her şey çok güzeldi.

Gülsüm Elkhatroushi Resim 2
Umre’den döndükten sonra 4-5 gün evden çıkamadım. Eşim bu durumumu anladı. ‘Evden neden dışarı çıkmıyorsun’ diye sordu. Evden dışarı çıktım, bu defa hocalarımla görüşmemeye başladım. Beni arıyorlar, ‘neden böyle yapıyorsun’ diye. Çok dua ettiler bana. Bir gece çok rahatsızlandım. Seccadenin üzerinde çok ağladım.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 8 Şubat 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın