Cesur ve Güzel 14. Bölüm Fragmanı Yeni Bölüm Özeti 16 Şubat

1 yorum
354


Cesur ve Güzel yeni bölümünde neler yaşanacak Cesur Sühan’a tekrar yakınlaşmaya çalışıyor Cesur romantik bir yemek organize ederek Sühan’la birlikte yemek yerler Cesur ve Güzel 14. Bölüm Fragmanı Yeni Bölüm Özeti 16 Şubat Cesur’un, Korludağ’da yarattığı değişim Sühan’la tekrar yakınlaşmalarına neden olur. Sühan, ona karşı atılan adımı karşılıksız bırakmaz ve Cesur’un beklediği adımı atar. Cahide ve Hülya’nın buluştuğunu görmek Korhan için büyük bir şok olur. Hülya’nın durumu kurtarmak için söylediği yalanlar Korhan’ın, Cesur hakkındaki şüphelerini alevlendirir.

Kasabada yaşanan olaylar Cesur’u, Tahsin Korludağ ile tekrar karşı karşıya getirir. Sühan bir kez daha sevdiği adamla babası arasında kalırken babasına bir teklif yapar fakat Tahsin kolayca pes etmeyeceğinin sinyallerini çoktan vermiştir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 9 Şubat 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Cesur ve Güzel 14. Bölüm Fragmanı Yeni Bölüm Özeti 16 Şubat (1 Yorum)

  1. Şu diziyi seyredilebilir hale getiremediniz, bu kadar saçmalıklar bir arada olamaz. Sühan’ın çiftlkte giydiği kıyafetler olağan üstü rezalet. Bunlara dikkat eden yokmu ? Kıvanç Tatlıtuğ’a gerçekten yazık, çok berbat bir dizi olmuş ve gittikçe saçmalıyorsunuz, düzeleceği yerde berbat oluyor.