2017 Hangi Yeni Diziler Başlayacak

yorumsuz
605


2017 Hangi Yeni Diziler Başlayacak Yeni Sezon’da Başlayan Diziler Hangileri Bir Çok Dizinin Erkan Final Yapması ve Yerine Başlayacak Olan Diziler Hangileri 2017 ilk Aylarında Başlayacak Olan 14 Yeni Dizi

ÖLENE KADAR DİZİSİ – ATV

Engin Akyürek, Fahriye Evcen ve Sarp Levedoğlu’nun başrollerinde oynadığı Ölene Kadar dizisi, aşk,ihanet,vicdan,adalet ve intikamın iç içe geçtiği, hayatı bir günde değişen insanların birbirine değen hikayelerini ekrana yansıtacak.

İÇİNDEKİ FIRTINA DİZİSİ – STAR TV

Başrollerinde Merve Boluğur, Gizem Karaca,Yusuf Çim, Burak Yaman,Mehemet Özgür,Tarık Papuççuoğlu,Hatice Aslan’ın rol aldığı yönetmenliğini Doğan Ümit Karaca’nın üstlendiği, senaryosunu Aslan Fİlm’in üstlendiği İçimdeki Fırtına yakında Star TV de başlıyor.

DAYAN YÜREĞİM DİZİSİ – FOX TV

Endemol Shine Türkiye’nin Fox TV için çektiği Dayan Yüreğim’de Cansel Elçin, Ece Uslu,Berka Atan ve Nilay Deniz rol alacak.Dayan Yüreğim bir kadının her şeyini kaybettikten sonra hayatta kalma mücadesini çarpıcı bir gerçeklikle anlatıyor. Çekimleri Amterdam ve İstanbul’da gerçekleşecek olan Dayan Yüreğim çok yakında FOX TV’de…

BU ŞEHİR ARKADAN GELECEK – ATV

Başrollerini Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun’un paylaştıkları, Ay Yapım imzalı yeni dizi Bu Şehir Arkadan Gelecek 2017’nin en iddialı dizileri arasında yer alacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 29 Aralık 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın